Leave Your Message
010203

Rreth Nesh

Prodhuesi i pajisjeve të këndeve të lojërave të klasit të parë KaiQi-Kinë

Grupi KAIQI është themeluar në vitin 1995. Zhvilluar në një fabrikë prodhimi të modernizuar me një sipërfaqe prej mbi 861,112 metra katrorë, 600 punëtorë dhe më shumë se 150 grupe pajisjesh automatike profesionale. Tani KAIQI është një kompani grupi ndër-industri në të gjithë vendin dhe lider në industri.

më shumë
 • 29
  +
  vite
  Vitet e Kompanisë
 • 100000
  +
  Projekti
 • 160000
  +
  m2
  Zona e fabrikës
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
ortaket (7)j6l
partnerët (8)w7e
ortakë s(1)gnf
ortakë (2)m6x
partnerët (3)fxl
ortakët (4)91v
nrpa97a
TUV4yg
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater2526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192

Produktet tona

Përparësitë e bashkëpunimit

SHËRBIMET INXHINJERIKE
sigurt16 lart

I sigurt

Sheshi i lojërave është projektuar dhe prodhuar sipas standardit të sigurisë ASTM1487 ose EN1176. Na tregoni se cilin standard sigurie duhet të aplikoni, atëherë ne do ta prodhojmë atë sipas standardeve përkatëse. Siguria është gjithmonë prioriteti.
Miqësore ndaj mjedisit

Miqësore ndaj mjedisit

I gjithë materiali është mjedisor dhe jo toksik, ne kemi kërkesa strikte për shitësit e lëndës së parë dhe kontrollojmë cilësinë përpara se të pranojmë materialin. Të gjitha procedurat gjatë prodhimit janë rreptësisht në përputhje me sistemin e kontrollit të cilësisë ISO.
Dizajn i personalizuar 6ir

Dizajn i personalizuar

Ne mund të dizajnojmë sipas madhësisë, temës, buxhetit ose çfarëdo kërkese të veçantë. Zgjidhjet tona janë të përshtatshme për të gjitha llojet e objekteve.

Lajme

Rasti & Aplikimi