Leave Your Message
010203

За нас

KaiQi-Кина производител на опрема за игралиште од прва класа

Групацијата KAIQI е основана во 1995 година. Развиена во модернизирана производствена фабрика со површина од над 861.112 квадратни метри, 600 работници и повеќе од 150 комплети професионална автоматска опрема. Сега KAIQI е групна компанија за вкрстена индустрија низ целата земја и лидер во индустријата.

повеќе
 • 29
  +
  Години
  Години на компанијата
 • 100000
  +
  Проект
 • 160000
  +
  квадратни метри
  Површина на фабриката
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
содружници (7)j6l
партнери (8)w7e
партнери с(1)гнф
партнери (2)m6x
партнери (3)fxl
партнери (4)91г
nrpa97a
TUV4yg
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири2526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192

Нашите производи

Кооперативни предности

ИНЖЕНЕРСКИ УСЛУГИ
safe16up

Безбедно

Игралиштето е дизајнирано и произведено според безбедносниот стандард ASTM1487 или EN1176. Кажете ни кој стандард за безбедност треба да го примените, па ние ќе го произведеме според соодветните стандарди. Безбедноста е секогаш приоритет.
Пријателски за животната средина

Еколошки

Целиот материјал е еколошки и нетоксичен, имаме строги барања за продавачите на суровини и го проверуваме квалитетот пред да го прифатиме материјалот. Сите процедури за време на производството се строго во согласност со системот за контрола на квалитетот на ISO.
Прилагоден дизајн6ир

Прилагоден дизајн

Можеме да дизајнираме според големината, темата, буџетот или било кое посебно барање. Нашите решенија се погодни за сите видови објекти.

Вести

01

Случај и апликација